ÖZ EFELER AYAKKABI

Hakkımızda

Özefeler Ayakkabı 1985 yılında kuruldu. İstanbul / Başakşehir ‘de 1500 mt kapalı alana sahip fabrikamızda günde 1000 çifte yakın ayakkabı üretimi mevcuttur.

Ayakkabı sektöründe modern çağa ayak uyduran firmamız en trend ayakkabı modellerini üretip müşterilerle buluşturuyor. Ayakkabı sektöründe saygın bir firmayız. İlkelerimizden taviz vermeden sizler için özel olarak tasarladığımız yüksek kalitede ayakkabı modelleri ile sektörde fark oluşturuyoruz. Profesyonel ekibimiz ve sürekli artan tecrübemizle özenle hazırladığımız koleksiyonları; her sezon sektöre ışık tutarak ayakkabı sektörün gelişmesine katkı sağlıyoruz.

ARGE ve tasarımlarımlar tarafımıza ait olup, ayak sağlığınızı düşünerek, sağlam, kaliteli, göz alıcı ve şık ayakkabılar üretiyoruz. Kaliteden ödün vermeden, her mevsim ayakkabı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Üretimden satışa, her alanda size kusursuz hizmet sunuyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz satış öncesi, satış sırasında ve satış sonrasında memnuniyetinizi sağlamak için size her konuda destek olmaktadır. Geniş üretim kapasitesine sahip modern ayakkabı üretim tesisimizde her gün binlerce çeşit ve model ayakkabıları sizler için özel olarak üretip beğeninize sunuyoruz.